natybubu

stane se něco když bude mít někdo 100% užitečných odpovědí??

PS: nápověda ani kodex uživatele mi nejde otevřít proto se ptám??

Nejlepší odpověď
aramah

Nemyslím že by se něco stalo,ale zajímavé by to bylo…
Je tu jen jeden uživatel který k tomu má hodně blízko :))
Vzhledem k otázkám a odpovědím, zdravím annas :)

Další odpovědi
anonym

Hypotetická skóre nápověda neřeší, takže bys to tam stejně marně hledala.
100% může mít jen zlomek, pokud např. vložili pouze jedinou odpověď a náhodou byla správná či opalcovaná.
U všech dlouhodobých je to technicky nemožné, neb u starého programu byly některé otázky z anket nebodované, tím pádem nikdy nelze dosáhnout plného počtu, byť jen jediná byla bez bodů. (Včetně slovutné „a“).