Nerevarin

Stane se něco balenejm párkům, když sem je nechal přes noc v báglu?

Pardon za obskurní dotaz:D Včera odpoledne jsem je koupil a nechal je celý den i noc v batohu. Dneska jsem z nich chtěl něco uvařit. Budou ještě dobrý?

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Záleží v jaké teplotě a jak moc jsou trvanlivé.

Další odpovědi
marci1

Myslím si, že pokud se jedná o vakuově balené párky a nebyly přímo u tepelného zdroje, tak by měly být o.k. Důležité je, si k nim čichnout, pokud voní, je to v pohodě. 🙂

gecco

´Vakuované´?
Ty by měly vydržet, jsou v takřka sterilním prostředí…
Ale raději je očichej (a ochutnej) – a podezřele páchnoucí vyhoď, botulismus za kus žvance nestojí.
Na druhou stranu – botulin likvidují teploty nad 60°C, takže po uvaření budou jedlé – byť možná nechutné.
😉

střevo

Čeho se bojíš, dyť je budeš vařit. I kdybys je tam nechal eště jeden den, tak se nic nestane.

PetrXY

Pokud ta noc nebyla tropická, tak nic.