_136

Stane se favorit v budoucnu vzácným automobilem?

Nejlepší odpověď
Kepler

Vyloženě vzácným určitě ne, byl vyráběn ve velkých počtech. Ale veterán z něj časem bude.

Další odpovědi
aliendrone

Hmm, krasavec. :)
Asi takhle, většina Fáček již má nárok na status veterána, ale získat ho není jen tak. Vozidlo musí splňovat řadu podmínek (např. originální sestavení apod.). Dále – některé výrobní kusy byly „vzácnější“, bo se jich vyrobilo málo. Přirozeně – čím bude vozidlo starší a zachovalejší, tím větší bude mít cenu. :)

Já každopádně hlasuji pro Fávo > https://youtu­.be/oR6O0FQKoX­c?t=947 ;) :D :D

Drap

Jako veterán určitě

Alesh

Jo, nepochybně… jako z každého jiného auta, kterého nakonec zbyde jen omezené množství ks a zároveň bude na to mít i požadované stáří.

Zdroj: https://www.au­torevue.cz/sko­da-favorit-silver-line-wiki-historie

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

Alien: sám jsem ho kdysi měl. Škoda, že se už nedožil provedení Frojlain se zvláštním vybavením: volant nahrazený joystikem s koulema, další přihrádka pro malovátka, 3× větší zpětné zrcadlo s osvětlením a masážní sedadlo řidičky s rafinovaným výstupkem na patřičném místě.