Miroslavst

Stando není to náhodou špatně?

Stanislave, Stanislave! Nemáš náhodou tvou odpověď špatně? Dotaz zněl něco jako já myslela, že musí každý a tvá odpověď zněla:
Pro fajnšmekry uvádím, že zmiňované…
Daňové přiznání NENÍ POVINEN podat poplatník, který má příjmy ze závislé činnosti…POUZE od JEDNOHO…PLÁTCE…
Správné zění je: NEBO POSTUPNĚ OD VÍCE PLÁTCŮ…
Protože ti kdo nerozumí by chtěli podávat daňové přiznání když změnili v průběhu roku zaměstnání jednou nebo vícekrát a přitom by byly postupně za sebou.

Nejlepší odpověď
standa

Není to špatně, ale může to být špatně pochopeno, to připouštím.

Chtěl jsem odpověď zjednodušit a necitovat celé ustanovení § 38g/2 a tak jsem méně důležité pasáže (které se btw netýkají pisatelky dotazu, která měla jen jednoho zaměstnavatele) pouze vytečkoval a pokračoval jen textem, který je podle mého názoru důležitý.

Ale máte pravdu, odpověď nebyla přesná.

Další odpovědi
fortin

Ale to napsal Standa schválně víš? Aby jsme přemýšleli o obsahu psaného, a to neuškodí. Jinak dobrá odezva na čtené.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/danove-priznani-3