Michal Kole

Stalo se Vám, že Vám admin upravil otázku/odpověď jak jse psáno v pravidlech a v kodexu ?

Mě ještě ani jednou, ale mazání je furt ☹

Já být admin tak bych otázku z editoval, aby nevypadala tak „provokativně“ pro některé jedince.

Já mám ve zvyku být názorný (někdy až moc) a ukazuji to na příkladech, který mi jsou blízké, bohužel dost lidí mojí snahu o názornost pro snažší vysvětlení a nálesdné pochopení nerespektuje a chovají se jako …

Nejlepší odpověď
Drap

NE, a myslím, že to ani neni jeho práce. Pokud by někdo upravoval tvoji otázku, tak už by to nebyla tvoje otázka, ale otázka někoho jiného.

Další odpovědi
led

Na to admin nemá právo, ale môže nevhodný príspevok odstrániť.
PS.
skresľovaním vyjadrení sa tu zaoberá iný "odborník…