Complex

Stalo se vám, že někdy na vstupním pohovoru k práci vám dali preventivně dýchnout?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
ivzez

Další odpověď.

Co je „vstupní pohovor k práci“?

Míníte-li pohovor v rámci přijímacího řízení, pak ne, nedali.

A myslím, že to nikde nedělají. Pokud by se někdo dostavil k přijímacímu
řízení tak upraven, že by budil podezření, že požil alkohol, pravděpodobně
by mu jenom poděkovali za účast a poslali jej pryč.

Další odpovědi
Drap

Ne.

Tak to tedy nestalo. A tobě?

Dochy

Ne.

Přijímací pohovor? Absolutně si to nedokážu představit. Asi bych se otočil na podpatku (a to jsem téměř abstinent a rozhodně si nedám před pohovorem na kuráž)