Avatar uživatele
Danina65

Stalo se vám, že jste po probuzení z narkózy udělali nějakou nepředloženost?

Já osobně jsem zřejmě prožívala pocit ukřivděnosti, že mě nemají lidé rádi. Napsala jsem SMS typu „vy lumpové, vy mně vůbec nepíšete“. Jak jsem mačkala dál, to nevím, ale poslala jsem to všem lidem ze seznamu. No, reakci to mělo, mí blízcí začali psát zuřivě, ti méně známí se dotazovali na moje zdraví. A ti cizí se také zdvořile dotazovali na zdraví, mysleli zřejmě duševní.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, johana 56, marci1, Agneta před 2944 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Ani po jedné ze čtyř narkóz v životě se mi nic takového nestalo…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BANAN93

ta tekutá mi nic neudělala, ale na sále s kýlou asi v 10ti letech si pamatuju jak jsem si řikal "No nandali mi masku, to mě nemůže uspat " a pak jsem se probudil na pokoji :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
johana 56

Po nakóze jsem vždycky chtěla okamžitě domů, do svého pelíšku.
Na JIP mi bývá hrozná zima, jenže personál si myslí, že jsem rozmazlená 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Po probuzení z narkózy (na posteli) jsem jen hlesla: „Asi mám přeraženou páteř!“ Spolupacientka na pokoji mi odpověděla: „Kdybyste viděla jak vás ten zřízenec na tu postel hodil!“ Mít ho po ruce, tak bych nějakou nepředloženost asi udělala. Ale jinak tam byli všichni fajn. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jo, probudil jsem se z narkózy a první moje slova prý byla: ku*va, já bych kouřil a procitl jsem se na JIP-ce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radius

Ne nikdy se mi nic vážného nedělo s psychikou a ani mi nebylo špatně a to jsem měl už několik narkóz.

Jen mě popletlo že v jedné pražské nemocnici bylo hodně sester ze Slovenska a oni spolu mluvili slovensky. Při návštěvé rodiny jsem prý říkal, že jsem byl v Bratislavě a podobně. Rodina se divila, měli mi říct, že na Slovensko je to daleko a je to jiný stát a že tam dělá hodně sester ze Slovenska a že oni spolu mluví Slovensky. České zdravotní sestry ze západních Čech, které dělají v Bavorsku spolu jistě mluví také česky, mají tam vyšší plat než u nás a něco nového se naučí (i po organizační stránce), všechno uplatní až se sem zase vrátí.

Upravil/a: Radius

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reporter

Jo, byl jsem strašně nadrženej a impertinentní. Dělal jsem neslušný návrhy nemocničnímu personálu. Sestřičky se červenaly a dávaly si na mě až do konce mého pobytu velkej pozor. Obzvlášť pak jedna.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ne, nic takového mne nepotkalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mimozemšťan

Co to je narkóza? To my neznáme.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek