Rokio

Stalo se vám, že jste někdy do počítáče dostali neškodný vir, který jenom vadil esteticky?

Vir, který není hrozbou

Odpovědi
MobilManiak

Který vir je neškodný?

Dochy

Neni zadny bezpecny vir, je jen na vas urcit jake riziko je zanedbatelne. Vir vadi prinejmensim tim, ze si dela co chce bez vaseho vedomi a souhlasu… siri se, infikuje a tedy meni soubory, zasira system. I kdyz v sobe nema kod, ktery by nicil data, timto svym chovanim zvysuje pravdepodobnost ze k nejake ztrate nakonec dojde.