stana73

Stalo se vám taky,že vás úřad práce poslal na jakousi povinnou rekvalifikaci,která je vám k ničemu?

Samozřejmě,že jsou kvalitní a důležité,ale já mám doma certifikát od nějakého JOB SERVISu,že jsem ho úspěšně absolvovala,ale co z toho?Nikdo tu firmu neznal,tak už jsem se tím ani nepokoušela ohánět.Práci jsem si našla sama a bez nějakého papírování:prostě jsem ukázala,co umím.Jde mi o to,že jsem musela dojíždět na přednášky a dělat zkoušky u nějaké „pofidérní agentury“ pod záštitou úřadu,o které ani nevím,co je zač.Ale důležité je,že pokud bych odmítla,seberou mi podporu!Naštěstí jsem byla na pracáku krátce.

Nejlepší odpověď
anonym

možná si říkají, že je to pořád lepší chodit na takové rekvalifikace a doplňovat si rozhled než sedět doma a užírat se tím, že nemáte práci :-/

Rekvalifikace berte jako bonus k tomu hledání 🙂 Máte to zadarmo.

Další odpovědi
SajmonModer

To ti nezávidím! Taky takové kraviny nesnáším!