Kamionacka09

Stalo se vam nekomu ze by se zapl sam pocitac z hibernace?

V noci se mi sam zapl a docela sem se lekla

Nejlepší odpověď
www

Nestalo a dá se tomu zabránit:
„Na kartě Řízení spotřeby zrušte zaškrtnutí
políčka Povolit zařízení probouzet
počítač.“

Zdroj: windows.micro­soft.com/cs-CZ/windows7/Sleep-and-hibernation-frequently-asked-questions

Další odpovědi
badisko

ano stalo …

briketka10

nestalo mám to nastaveno :)

Michal Kole

Jo

např. když se pohne myší nebo příjde nějaký impuls z ADSL modemu přes RJ45 Wake On funkce nebo nějaký napěťový překmit od zdroje

anonym

Ano, stává se to i u mého PC. Nedokáži si vysvětlit důvod !

jpau

Jo, docela věcná otázka. Je to díky aktulizacím, nahrají se a počítač se sám zrestartuje (z hibernace). Mě se to děje vždy tak jednmou za měsíc, kdy MS vydá aktualizace (počítač nevypínám). Vzhledem k tomu, že se aktualizace tuším uvolňují první úterý v měsíci (alespoň pár let zpět to tak bylo) tak by to odpovídalo tomu, že týden seru na brečení nějaké ikonky v tray, která říká že se chce aktualizovat 🙂 …