Thogy

Stalo se vám někdy, že vám bylo z e-shopu zasláno použité zboží, které bylo prezentováno jako nové?

Jak byste takovou věc řešili? Dnešní zkušenost, zboží použité a opotřebené.

Nejlepší odpověď
Kepler

Ne, to se mi ještě nestalo, ačkoliv nákup na e-shopu provádím často a několik let. Někdy se podaří koupit rozbalené ale nepoužité zboží, případně s kosmetickou vadou s výraznou slevou (i 50%) a s plnou zárukou. Vždy je to ale takto prezentováno.

Další odpovědi
anonym

Ano bohužel stalo, v takovém případě doporučuji eshop nahlásit na heuréce aby mu negativním hodnocením ubyl počet hvězdiček a nenapálili se další. Některé méně seriozní eshopy se tak snaží beze ztráty prodat vystavované zboží nebo zboží které jim někdo jiný vrátil bez udání důvodu do 14 dnů po zakoupení.

Ty serióznější pak automaticky do své nabídky přidávají zlevněnou variantu zboží s dodatkem, že bylo vráceno či vystavováno aby mohl klient posoudit, zda mu sleva stojí za trochu toho prachu a rozbitou krabici.

ivzez

Ne, nestalo.

Použité zboží bych nejspíš vrátila. Nebo bych – pokud by
nebylo k dostání jinde – požadovala přiměřenou slevu.

aliendrone

Ne, ale jednou na Alze jsem omylem fofrem odklikal „rozbalené zboží“ a následně, když jsem začal vřískat „co to dpc má znamenat“, jsem byl konfrontován s cenou (skutečně jsem koupil laciněji, než byla cena nového zboží), tož mi sklaplo. :)