Stalo se Vám někdy že jste ztratili chuť do života? Co jste pak dělali?

Udneska nevím proč sem si uvědomila, že je každej den stejnej, že mě to už nebaví a unavuje, že už nemám žádnej cíl, a nebaví mě to už… Unavuje mě i to, že se třeba doma nadává, jakože ne že mě to unavuje… ale už prostě nemám ani nějak náladu nebo nevím… chcu prostě klid, aby doma bylo chvíli ticho, protože se tu každou chvílí hádá -.- a to mě už unavuje, a nevím jestli je to kvůli tomu, to že sem zpratila ,,chuť do životaa". Jsem ze všeho hned unavená, nic mě nebaví a pořádně ani moc nezajímá… Dřív sem se furt snažila aby byl doma klid a například se bratr nehádal se sestrou nebo aji s rodii nebo tak, ale ted prostě už nemám sílu tou furt zabranovat, nevím co mám dělat aby si uvědomili, že se nemá cenu furt hádat, a prostě by se mohli ignorovat (bratr se sestrou)…

Nejlepší odpověď
setapouch

Myslím, že popisuješ http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Syn­drom_vyho%C5%99en%C­3%AD

Další odpovědi
Beer4Real

Najdi si cíl, něco pro co budeš žít.
Pokud studuješ, tak se snaž dosáhnout dobrých výsledků ve škole.
Po vystudování si najdeš dobré zaměstnání.
Až budeš mít práci můžeš se odstěhovat a žít v klidu sama.

anonym

To mám pořád.

zjentek

„co jste pak dělali“ ..pak jsme šli sem a tady jsme pochopili
B4R: to máš z praxe?

Nevíteto?

Jasně, že stalo. Nic jsem nedělala, jen zírala do zdi, byla to hrůza. ☹ Ještě, že už je to pryč. 🙂 Jestli to jde tak si dej do uší sluchátka a pust si nějakou svoji oblíbenou hudbu. Nebo se doma moc nezdržuj, buď jinde.