Avatar uživatele
Kepler

Stalo se vám někdy, že jste zhubli bez vlastního přičinění?

V mém případě o 8 kg za dva měsíce. Najednou jsem omezil alkohol, začal kupovat ovoce (což jsem předtím nikdy nedělal) a při tom pořád baštím sladké. Prostě spontánní změna chutí a touhy organismu. To vše bez jakéhokoliv znásilňování sama sebe a bez vypětí vůle. Výsledek je už teď znatelný: jsem schopný většího fyzického výkonu a už se tolik nezadýchávám. Což se mi bude hodit při výpravách do Beskyd. Žádné zhoršení zdraví nepociťuji, ale stále mám pocit, že mě zevnitř nahlodává nějaký moribundus, o kterém ještě nevím. Před smrtí prý lidi hubnou, ale já se teď cítím prostě skvěle. V čem je zakopaný pes?

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, ivzez, paul1, zjentek, marci1, aliendrone před 1321 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Ty nehubneš, ty vysycháš 🙂
Nejspíš to dělá to vysazení chlastu, on je totiž chlast dost kalorický. Sice nevím, kolik jsi toho do sebe nalámal, ale mohlo by to být tím. Ale, že tě čeká nepříjemné překvapení, to je taky klidně možné, na druhou stranu kilo za týden není nic tak extrémního. Taky to může být i z části jen ztráta tekutin. Piješ dost?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

K tomu tvému znásilňování… Sex je fyzicky celkem náročná činnost, víš? (Protože ty pamatuješ černé uhlí jako zelené, tak ti to napíši v kcal > 200–450kcal/h u chlapa!)

Takže nech už ty nebohé ženy na pokoji a začni sportovat JINAK! ;) :D :D

Upravil/a: aliendrone

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Ne. Vždy bylo spojeno s omezením nějakýho příjmu, ať už financí, či jídla (což je vlastně teď i tvůj případ). Coby zdejší uživatel jsem pyšný na tvůj výkon a také na tvé psychické i fyzické odříkání a útrapy a tu hvězdičku ode mne máš ZA TO!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ano, 17 kg za dva měsíce. Žádná změna životosprávy, žádné změny. Nejprve mně to potěšilo, ale když to šlo stále, začalo se pátrat, kde je příčina. Bylo to způsobeno ne příliš pěknou nemocí, která v podstatě přetrvává a kila už mám dávno zpět a ještě něco navíc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Pokud bylo těch 8 kg nadváha, tak gratuluji. Pokud je zdraví v pořádku, je to o.k. a černé myšlenky je třeba odhánět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Sám od sebe organizmus určitě nezhubne, pokud člověk neudělá nějakou změnu.
Například v tom, že omezí přísun energie, kterou nedokáže využít.
Každopádně by nebylo od věci pro jistotu zajít k lékaři a udělat pár testů, jestli vše funguje tak jak má. ( Tím vás nechci v žádném případě strašit ).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Během vojenského cvičení v CCCP se mi podařilo zhubnout 9 kg za 6 týdnů. Pobyt na čerstvém vzduchu, zvýšená fyzická aktivita, trochu stresu, chlast a hlavně pohanková kaše a jáhly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kamarádovi opilý autobusák usekl obě nohy, takže cizím zaviněním zhubl kolem 22 kilo. (Motorkář.)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Když se dívám na svou odpověď, tak mně trošinku připomíná… sakra kde je ten Rokio?

před 1321 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Alesh: no právě, že mám po ránu žízeň jako jalůvka a vymlasknu bez problému litr nealka během hodiny. Produkce moči tomu taky odpovídá. Do zbytku dne klidně další dva litry, podle teploty okolí. Alkohol jsem si zakázal až do 18:00 a nedělá mi to problém. Jinak bych zábran chlastal až do půlnoci nezávisle na času „startu“

před 1321 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

Tak to bude tím chlastem…

před 1321 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Taky si myslím. Bílkoviny a proteiny jsou na tom kaloricky stejně, tuky těch kalorií mají 2× více. Alkohol je něco mezi tím. Ale furt nechápu ten spontánní obrat.

před 1321 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

To není je o těch hodnotách, je to i o stravitelnosti a dalších faktorech. Jestli jsi hodně kropil, tak se nediv, ono to je pěknejch pár kalorií, navíc vesměs samej cukr což je zrovna to, co se rád a dobře ukládá jako tuk.

před 1321 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek