Konan-Pain

Stalo se vám někdy, že by vás někdo obvinil z něčeho, co by vás ani nenapadlo natož aby jste to udělali?

Nejlepší odpověď
www

Mezi kamarády ne, jinde ze zášti ano. Reagovat jsem ani nemusel, postarali se o to ostatní. 😉
Doplňuji:
Jednalo se o moje autorská práva, podezření z plagiátorství.
Sranda 😁

Další odpovědi
led

Ano, dokonca aj tu.
Istý bývalý užívateľ tu dokonca na takýchto obviňovaniach založil meno…

Andre5000

Stalo. Některé lidi s nižším IQ prostě nepřesvědčíte, kdybyste se rozkrájeli.