Michal Kole

Stalo se vám, když jste v rádiu/televizi slyšeli pěknou písničku,že Vás nabudila,že jste v práci tancovali třeba na pult

na prodejním pultě ?

Odpovědi
player242

takhle většinou nabudí extáze ;D ne, ale někdy mě hezká písníčka nahodí úsměv :)

Pájo

Ne, protože nemám v práci pult.
Ale netančil bych ani na táře (kterou mám).
:)

Lucijej

Na pultě ne, ale za barem už ano, ale většinou ikdyž byla chuž, nebyl na to čas, zhledem k tomu, že jako brigádnice jsem chodila do špiček.

Kamionacka09

Pisnicek slysim pri jizdach kazdy den mnoho ale ta predstava abych zacla pri nejaky pekny v kamionu pri rizeni tancovat-to by asi moc dobre nedopadlo.