jirka F

Stalo se vám něco podobného, když jste byli mladí nebo ještě děti?

https://www.no­vinky.cz/krimi/cla­nek/policie-zna-vyrostky-kteri-zbili-u-metra-dvojici-kdyz-odmitla-kleknout-a-prosit-40356731

Že by vás starší děti k něčemu podobnému nutili mně se to stalo 2 x něco podobného chtěli po mně abych jim předpověděl počasí jinak na mně zavolají policii. Ale nakonec se to vyřešilo domluvou stejně jako když po mně jeden cigán chtěl abych se sním pral.

Odpovědi
elkon

Ne a nečtu dezinformační weby.

paul1

Stalo, jako mladíka mne hecovali, abych se popral kvůli kamarádově holce. Byl jsem tenkrát docela vazba (hrál jsem ragby). Nakonec to ale skončilo bez boje, smířením.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.