Georgo2010

Stalo se Vam dnes pri patku 13. neco smolneho ci vyjimecneho?

Nejlepší odpověď
Deli

Já si ani neuvědomila, že je pátek 13. 🙂
Ale vše v poho, večeři jsem nepřipálila, doma pohoda, tak to asi u nás neplatí. Aby taky ano, když mě v pátek 13. žádal manžel o ruku – a už to budou 3 roky 🙂 A hned další pátek 13. jsme počali naši nejmenší. Tak to asi u nás bude den naopak šťastný.

Další odpovědi
Drap

Jako každý jiný den, ale celý den nestál za nic. Ráno jsem zaspal hodinu, zapoměl svačinu a peněženku se všemi doklady, potom to klouzalo, takže další zdržení na cestě. V práci nešla elektrika asi dvě hodiny, mezitím mi spadl mobil do vody a už jsem ho nerozhýbal. Nakonec jsem byl rád, že jsem se v pohodě dostal domů. Teď přemýšlím, jestli na té třináctce opravdu něco nebude. Zkrátka den blbec.

Achaleus

Ne, toto je den jako každý jiný.

hanulka11

vše proběhlo v pohodě

hanny 2

Dnes byl docela pohodový den.Akorát jsem jela na nákup a zjistila jsem,že mám v peněžence jen asi 500,–Kč.Vždycky si beru peněz víc než chci utratit,kdybych náhodou ten nákup přestřelila a také abych nemusela počítat jednotl.položky,aby se nestal u pokladny trapas.No a tím pádem jsem koupila jen to,co jsem doopravdy potřebovala!Manžel se divil,že skoro nic nenesu,protože obvykle jde ještě do auta pro další tašky.

No Drape – to je přece typický pátek 13.!!!

MK44

Cestoval jsem na úřad, až podezřele pohodlně, plyně a rychle. To proto, aby mě o to víc mrzela ztráta času, když jsem v čekárně zjistil, že jsem něco zapoměl doma a musím se proto vrátit. Takže nic výjimečného, běžný smolný den. 😉

SpiderRoy

Kámoš udělal autoškolu,měl štestí.Testy na 100% udržba (převodovka,za­pojení vozíku) jízdy v pohodě..myslím že on měl druhé Vánoce :D

MILAN1961

proč zrova pátek 13-stát se něco může kdykoliv at jakýkoliv datum