Avatar uživatele
Georgo2010

Stalo se Vam dnes pri patku 13. neco smolneho ci vyjimecneho?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? VampGirl, hanny 2, Deli před 4479 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deli

Já si ani neuvědomila, že je pátek 13. 🙂
Ale vše v poho, večeři jsem nepřipálila, doma pohoda, tak to asi u nás neplatí. Aby taky ano, když mě v pátek 13. žádal manžel o ruku – a už to budou 3 roky 🙂 A hned další pátek 13. jsme počali naši nejmenší. Tak to asi u nás bude den naopak šťastný.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Jako každý jiný den, ale celý den nestál za nic. Ráno jsem zaspal hodinu, zapoměl svačinu a peněženku se všemi doklady, potom to klouzalo, takže další zdržení na cestě. V práci nešla elektrika asi dvě hodiny, mezitím mi spadl mobil do vody a už jsem ho nerozhýbal. Nakonec jsem byl rád, že jsem se v pohodě dostal domů. Teď přemýšlím, jestli na té třináctce opravdu něco nebude. Zkrátka den blbec.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Achaleus

Ne, toto je den jako každý jiný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

vše proběhlo v pohodě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Dnes byl docela pohodový den.Akorát jsem jela na nákup a zjistila jsem,že mám v peněžence jen asi 500,–Kč.Vždycky si beru peněz víc než chci utratit,kdybych náhodou ten nákup přestřelila a také abych nemusela počítat jednotl.položky,aby se nestal u pokladny trapas.No a tím pádem jsem koupila jen to,co jsem doopravdy potřebovala!Manžel se divil,že skoro nic nenesu,protože obvykle jde ještě do auta pro další tašky.

No Drape – to je přece typický pátek 13.!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MK44

Cestoval jsem na úřad, až podezřele pohodlně, plyně a rychle. To proto, aby mě o to víc mrzela ztráta času, když jsem v čekárně zjistil, že jsem něco zapoměl doma a musím se proto vrátit. Takže nic výjimečného, běžný smolný den. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SpiderRoy

Kámoš udělal autoškolu,měl štestí.Testy na 100% udržba (převodovka,za­pojení vozíku) jízdy v pohodě..myslím že on měl druhé Vánoce :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

proč zrova pátek 13-stát se něco může kdykoliv at jakýkoliv datum

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek