Stalo se,po dobu mé nepřítomnosti,něco neobvyklého ?

Nebo to jde ve starých kolejích ?!

Nejlepší odpověď
briketka10

Ahóój tak nejdřív – Drap se ještě nevrátil – jel na dovču nevím kam !
zato bolak byl prej jen vynýst koš trvalo mu to 14 dní !
jinak tu byl KLID :))
Doplňuji:
Damiano, ale Drap jel fakt na dovču :))

Další odpovědi
hanulka11

nic nevykolejilo- jako bys odešel včera:D:D:D

led

Poslušne hlásim, počas mojej služby sa nič zvláštneho nestalo.

mosoj

Celkem ni se nestalo jenom četařka Babinčáková svým sexy tělem otupovala bdělost soudruhů.

Damiana

Já bych řekla, že stalo…

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/musite-taky-obcas-neco-vysadit-a-odpocnout-si-od-toho#discussion

Doplňuji:
ad Briketka10: Aha, já to hned viděla příliš černě…dík…:-)

manon

Co jsou staré koleje? :) Já jsem tady mladá :)

anonym

Manon,až tu budeš déle,snad pochopíš,co to jsou „staré koleje“ !

manon

No já se snažím, ne že ne :) Ale vlastně ani nevím, jak rezavé už ty koleje jsou :)

hanulka11

staré koleje jsou vydrncané -viď babrakane :D:D opravit je není jen tak

anonym

Hanulko,pravdu díš.