Strange

Stalo se někdy v historii lidstva, že když byl dotyčný poslán do oněch míst, že poslechl a šel (odešel pryč)?

Nejlepší odpověď
annas

Určitě se stalo i stává. Lidé slavní i obyčejní se posílají k šípku, do háje, do pekel, k čertu i do jistých míst atd.

Někteří se po určité době vrátí, jiní nikoliv

Káča z pohádky se ocitla v pekle, ale vrátila se.
Islamisté poslali do pekla slavnou zpěvačku Lady Gaga.
Lucie Bílá poslala jednoho soutěžícího do jistých míst…
Běžně posílal kuchaře do oněch míst Zdeněk Pohlreich…
Dost často se stává, že někdo má jít se svou slušností do temnoty …

I starší historické osobnosti stály před branou pekelnou …

Proč lidé používají vulgární výrazy? Předvádějí se, někdy pro zasmání, v jisté situaci se zdají vhodné, při hádkách, někdo někoho brání,… takže dají se jistým způsobem tolerovat v soukromém projevu, pokud se vulgární výrazy neužívají pravidelně a nestávají se výplní projevu …

Další odpovědi
fcoop

Stalo,stává,bude se.
Tenhle chlapec byl bystrý a odešel.

http://www.am­k.to/gify/nej­novejsi/detail/43863/

anonym

Aho, a je to fajne http://www.mapa-mapy.cz/mapa/prdel-klub-zitna-1765-4-120-00-praha-ceska-republika/

zjentek

ale bacha- když pošleš do prdele smrtku, můžeš počítat s rakovinou konečníku ,)

anonym

Určitě – chceš snad naznačit, že pokud tam někdo pošle tebe, budeš dál otravovat tam, kde tě nechtějí???
___
Myslím, že tohle je často plněné přání/rozkaz…
😉