Stalo by se něco, kdyby se zakázaly internetové diskuze?

Internetové diskuze mi připadají jako zbytečná věc – lidi jsou tam vulgární a vyhrožují si. Kdyby se internetové diskuze zakázaly, stalo by se něco?

Nejlepší odpověď
dubraro

Pravděpodobně by si lidé našli jiný způsob, jak si vyměňovat názory.

Další odpovědi
autacek

Diskuse jsou pojistkou demokracie, že na napsané v článku existuje i odlišný názor. Cenzura toho, co si myslet, tu již byla 40 let, ale bohužel pomalu se zase vrací.

led

zazneli by tam-tamy, hľadal by sa iný spôsob komunikácie
človek je tvor spoločenský, potrebuje vzájomnú komunikáciu

Mc Merkurion

… tak je nečti … kvůli tomu, že se ti nelíbí, je budou zakazovat >>> to jsou názory , ale ty ráda něco zakazuješ, viď: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-by-se-stalo-kdyby-se-zakazal-fotbal-hokej-cigarety-alkohol-a-pivo ?