Avatar uživatele
CD

Stalker – po zablokování všech nežádoucích telefonních čísel chodí SMS přes centrummail. Jak to zablokovat?

Jedná se o SMS posílané z nějakého účtu (vidím jen centrummail). Nejedná se o maily, všechny mailové adresy mám samozřejmě taky zablokované. Na centrummail nevidím, jak zablokovat své telefonní číslo. Pokud někdo poradíte, jak je oslovit, díky předem. A měnit číslo nebudu, nic jsem neudělala, tak proč bych měla já něco měnit. Úchyl je nahlášen na policii.

Zajímavá 0 před 1898 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
jáára

Si změň číslo!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Roman71

CD, pokuste se dohodnout s operátorem, že by vám zprávy z tohoto portálu zablokoval u sebe. Budete mít jistotu, že se k vám z tohoto portálu už nic nedostane. Mají přehled o tom co, kdo a jak často vám to posílá. Myslím si, že už toto bude pádný důvod, aby vaši situaci řešil.

Po doplnění dotazu dodávám, že by se tato situace dala řešit i přes správce zmíněného webového porálu, respektive jejich technickou podporu. IT oddělení by dokázalo zjistit kdo to odesílá a přinejmenším mu zablokovat účet.

Upravil/a: Roman71

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Na portálu centrum, lze v nastavení pošty zablokovat jakoukoliv adresu. Není to žádný problém. Na jednom z mých účtů (centrum.cz), jsem tak zablokoval reklamní maily.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek