emamamisu

stali byste se fanoušky e-shopu na facebooku s erotickým zbožím a kosmetikou?

pokud je odpověď ne, uveďte proč a pokud by správci na takové stránce chtěli znát vaše názory, zapojili byste se do diskuze či ankety?

Odpovědi
Hakunamatata

Já bych se stala, pokud by se mi jejich zboží líbilo. Proč by ne? Zapojila bych se jen do ne moc intimní diskuse nebo ankety. Přeci jenom kdo má v přátelích šéfa, nemůže si toho tolik dovolit 🙂

pl4toon

Kdybych byl s prodejnou spokojený, proč ne? Problém ovšem je, že nepoužívám držkoknihu =)