Stále se nachází nové druhy nacházet na zemi, ve vodě a vzduchu?

Vědci objevili na Filipínách záhadnou pakobylku http://zpravy­.idnes.cz/novy-druh-pakobylka-0qj-/zahranicni.as­px?c=A120905_120126_zah­ranicni_ts

Nejlepší odpověď
beer

Stále se nacházejí a zatím nacházet budou. Bohužel, mnohé a mnohé druhy vymřely a stále vymírají, aniž by je člověk dokázal zdokumentovat (objevit).
Doplňuji:
Toto se týká jak rostlin, řas, živočichů a hlavně pak mikroorganismů a hub.

Další odpovědi
Drap

Ano, je ještě spousta druhů o kterých nemíme tušení. Halavně v mořích, pralesích a v podobně odlehlých, nebo obtížně dostupných místech. Ale na to jsi se asi neptal ?

SteimlX

Stejně jako my křížíme stále nové druhy a odrůdy fauny i flóry, tak i příroda si vymýšlí podle mě stále nové variace + samozřejmě kvanta druhů jsme ještě nepotkali ani nepopsali a ani nikdy všechny popsat nemůžeme