Avatar uživatele
bolak

Stala se vám v životě nějaká opravdu velká křivda, kterou v sobě nosíte dodnes?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, manon, johana 56, barnajka, Damiana, anonym před 4268 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Zlé sa snažím zabudnúť a dobré pamätať.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

A komu se to nestalo? Nebo si to alespoň nemyslel? S tím nic neuděláš a užírat se tím nemá smysl , zbytečně tím marnit čas.Někdo si může říci,že boží mlýny melou já si věřím na rovnováhu sil a energií. …:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Žádná křivda se mi zatím v životě nestala, tak nevím jestli mám být ráda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

křivd už bylo…ale naštěstí jsem povaha, která se na tyhle nepříjemnosti snaží zapomenout, pouze si z nich vzít ponaučení do budoucna…takže odpověď zní – nee .-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Žádnou v sobě nenosím tak, že bych se ní zabývala, ale na některé bych si vzpomněla – menší, větší…
Ale všechno špatné je na něco dobré. Jednak jsem se naučila něco o lidech a jednak to, co v dané chvíli vypadá zle, se s odstupem času může paradoxně ukázat jako to nejlepší, co člověka mohlo potkat :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Narodil jsem se.
Příroda mne vyhnala z klídku, pohodlí a teplíčka. Ale jako křivdu to zas nepovažuji. Ale mám pocit, že okolí ano.
A potom propustili mne ze základní dvouleté vojenské služby. Zas – přišel jsem o bezstarostný život, střechu nad hlavou, oblečení, pravidelnou stravu a denodenní buzeraci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

david22: za co a jak to dopadlo? :)

před 4266 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
david22

Příspěvek smazán administrátorem.

před 4265 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

já čekal že uvedete nějakej příklad, že se vyžvaníte, že pustíte chlup…

před 4268 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek