Stingo

Stal se vám nějaký pěkný trapas?

Jedné mé známé se stalo, že neměla kam odhodit použitou vložku, tak si jí dala do kabelky a zapomněla na to. Pak šla kvůli čemusi k soudu a tam jí sekuriťáci nařídili, aby si vyndala všechny věci z kabelky…

Odpovědi
marci1

Odpovědi o trapasech : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=stal%20se%20v%C3%A1­m%20n%C4%9Bjak%C3%BD%20t­rapas

zjentek

no tak tenhle příběh už asi těžko někdo trumfne ..ale každej trapas se dá zahrát do autu. Být ta ochranka, tak jen utrousím, na co si k soudu nosí pytlíkovanej čaj a přilepím jí to zpátky na šrajtofli :o

Mirdas

Ano stal.
V jednom větším městě jsem šel po náměstí kde proti mne procházela nádherná slečna, jen lehce oblečená.
Přirozeně jsem se za ní otočil a přepadl jsem přes nízký betonový koš.
V tu chvílí se pozornost všech kolemdoucích zaměřili na mne. Abych nevypadal až tolik trapně, okamžitě jsem vyskočil na nohy a s otočenou hlavou k těm kolemdoucím jsem pokrčením ramen a lehkým úsměvem se snažil dát najevo, že se zase až tolik nestalo a v tom jsem naboural hlavou přímo do stánku s párky!