lukas1912

Stahujete si z internetu PDF dokumenty?

Stahujete z netu jaké knížky a časopisy a jiné dokumenty.

Díky za upozorněni opraveno.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
cochee

ano

Beru to „i internetu“ jakože překlep a mělo tam být „z internetu.“ Samozřemě že stahuji, .pdf je standardní a široce používaný dokumentový formát s výhodami, že není zrovna jednoduché jej pozměnit a dále je možné jej číst pomocí volného softwaru. V PDF jsou uloženy různé příručky, učební texty atp., pro elektronickou formu časopisů a knih se sice hodí též, ale existují i vhodnější formáty, např. e-pub.

Další odpovědi
briketka10

ano

Zajímavé knihy na čtení 😁

RyuzakiKate

ano

Co já se nastahovala odbornejch článků k bakalářce.
Pravidelně stahuju hlavně pro studijní účely, např. Vegazín, různé příručky a podobně.
Plus když vytvářím prezentaci, uložím ji v PDF jednak aby měla méně a jednak aby nedošlo k bordelu v celé prezentaci, když dělám v LibreOffice a pak mám někde prezentovat v MS Office.

Arne1

ano

samozřejmě, běžný formát dokumentů. Nechápu důvod otázky.

roco888

ano

jáára

ano

jsemjá

ano