košiček

stahuje se na mě amnestie?

dobry den chtel jsem se zeptat jestly se na mě stahuje amnestie ?12.4.2012 jsem byl odsouzen na 26 měsicu s odkaldem na 4 roky ale proti tomuto rouzhodnuti jsem se odvolal a na posledy v listopadu2012…ne­vim jestly jsem pravomocne odsozeny nebo ne?a jestly mi podninka běži odedne kdy jsem byl odsouzeny…děkuji

Nejlepší odpověď
hanny 2

http://www.pravni-rady.eu/bezplatna-pravni-poradna-online

Další odpovědi
brillant

Již se to tady řešilo, použijte vyhledávání, nemá cenu to stále opakovat.

novinář

Pokud jste se odvolal a odvolací soud ještě nerozhodl tak nejste pravomocně odsouzen.