Stahování z „uložto“

stáhl jsem si film,který byl v RARu,ale spustit lze pouze vložením hesla. Kde jej mám vzít ?

Nejlepší odpověď
rynek878

to heslo bývá vždy dole pod odkazem na stahování,tzn­.vrátit se na stránku stahování a pod odkazem bude heslo,po vložení hesla teprve rozbalíte RAR

Další odpovědi
Pavluška

většinou je to podvod, od takového souboru heslo nedostanete. Navíc ten soubor by asi nebyl tím, co si myslíte. Je dobré sledovat komentáře, pokud soubor nějaké má, většinou se zde další uživatelé podělí se svou negativní zkušeností.
Ovšem je možné, že to podvod není, v takovém případě je možné zkusit požádat o heslo v komentářích, ale nevěřím, že by to byl tento případ.

Myšák V.

Heslo bývá obvykle pod komentářema.Pokud ne zkus jméno toho kdo to tam dával.Z 80 procent to vyjde

kablik

stahuji zásadně soubory s příponou AVI a vše hraje bez problémů, doporučuji…