misskas

stahování z rutube.ru

ahoj chci se zeptat jak stahovat z webové stránky hudební klipy z rutube.ru díky moc za odpověd
Doplňuji:
protože na rutube jsou videa ktera nejdou sehnat nikde ani na youtube a když jo tak maji jen 240p ale na rutube jsou v 480p

Nejlepší odpověď
štamgast

Zkus program Free Video Downloader-ten tuhle stránku podporuje, program je v češtině. Stačí zadat okopírovaný link a klip stáhnout.

Zdroj: freemake.com/fre­e_video_downlo­ader/

Další odpovědi
Babe

já to dělám s programem jDownloader

anonym

A není to nesmysl stahovat z ruska když ty klipy renderují z Youtube? Kdo chce kam… Zkus program httrack-noinst

V tom případě nepomohu ani nechci. Nemíním se na Youtube dívat na přetáhnuté hlouposti z ruska. To je vše k čemu potřebuješ počítač ??? Umíš se podívat na nějaký vzdělávací program? Chystáš proti normálním uživatelům fašistickou ofenzívu beze zbraní, cestou přenášením kopií videí z ruska? Myslíš že se na to lidé těší? Budiž, když myslíš. Když toho zanecháš, pustí se do toho jiní. A tím snižují skore v mých shlédnutých na kterých jsem pracoval já. Já na vytvoření každého bajtu spálil svou energii. Já jsem se při tvorbě něčeho nového těšil až to bude hotový. A tím žiju. Hele zazálohuj si ty jejich videa na CD, já si taky schovávám zajímavosti. Ale hlavně toho nech nebo to řeknu rodičům.