Stahování z netu

Známej mě donesl 30 Dvd abych mu vypálil xxx . Tak mám z toho velkou radost ☹ a nevím jak na to . Z ulož to by to asi bylo na dlouho .. od doby co mají nový stránky se to nějak ze stahováním zhoršilo a free slot by mě po chvíli stejně asi zablokovali. Poradte kde stahovat..

Odpovědi
Michal Kole

www.rapidshare.com

johnny.c

Nebudu zde psát všechny možné varianty, jen ty které se mi zdály jako dobrá volba.

Pokud by Vám nevadilo připlatit si trochu smskou za rychlejší stahování, tak zvol CZshare.com nebo hellshare.com; z obou serveru lze také stahovat zadarmo.

Jako nejideálnější možnost bych volil torrent, pokud je tam dostatečné množství seedů & peerů, bude se rychlost stahování rovnat rychlosti Vašeho internetového připojení.