verunka483

Stahování titulků a filmu

když si stáhnu zvlášť film a zvlášť titulky jak je mám dát dohromady??? díky.

Nejlepší odpověď
Ella

a jaký máš přehrávač?
ve WMP by mělo stačit dát film do jedné složky s titulkama a oboje pojmenovat stejně, nezapomenout .srt u titulků a mělo by to jít.

Jiné přehrávače podporují vložení externích titulků, třeba KMP Player, BS Player apod., u takových staří pustit film, v nabídce přehrávače zvolit „vložit titulky“, kliknout na soubor titulků a je to.