petr73

Stahování souboru se ztratí v počítači a nezustane na liště

Po stažení souboru hry apod. mi nezustane na liště ale ztrati se v pc a musím dohledat a doinstalovat.

Nejlepší odpověď
rynek878

při stahování, ať to je stahování přes systemový program či nainstalovaný downloader se vás program zeptá kam to chcete po stažení uložit,buď si uděláte složku na „C“ disku nebo na ploše,ale bez určení místa to většínou uklízí do „dokumentů“

Další odpovědi
mosoj

Od kdy se soubor stahuje na lištu. Vždy do adresáře ( po novém složky), případně na plochu.