Nenaplněný

Stahování s Android marketu.

Mám mobil s Androidem. Rád bych s Android marketu stáhnul nějaké aplikce. Je možné aplikace stáhnout přez USB kabel, nebo jenom přez wifi? Zatím se mi to nepodařilo. Hází mi to hlášení. Váš telefon nebo tablet není podporované zařízení. Váš telefon či tablet nelze na seznam zařízení na stránkách play.google.com žádným způsobem ručně přidat. Web Google Play nebudete moci používat. V telefonu mám několik možností připojení HTC Sync ( to mám staženo ale stahovat nejde ), Disková jednotka ( daří se mi přez něj pouze vkládat složky ), Sdílení internetu ( nereaguje , Internetová propustnost ( nereaguje ).Opravdu to přez kabel nejde? Díky za rady

Odpovědi
Reuef

pres kabel tam muzes leda tak nahrat jednotlive apk soubory ktere si stahnes nekde z netu…ale pristup do Android Marketu (ted tomu teda rikaji Google Play) je moznej jenom pres mobilni site nebo pres wifi…