tomsch

Stahovani pisnicek

Nevite jake programy musim mit, kdyz si chci stahnout a vypalit pisnicku?

Nejlepší odpověď
Retko

Na vypaleni je Nero nebo Ashampoo Burning Studio.

A stahovani normalka pres IExplorer apod., nebo torrenty (uTorrent)

Další odpovědi
kenyrts

na veškeré stahování z internetu používám léta osvědčený IDM (internet download manager),stahuji s ním absolutně vše co je na netu.Je to ve stahování špička,toť vše.

Thorax

Pro stažení písničky musíš mít internetový prohlížeč (Internet explorer, Opera..) nebo, když chceš stahovat přez torenty (uTorrent). Vypálení souboru přez free program (Burn4Free) nebo placeného programu (Nero).

denimirl

na vypalovani hudby a filmu je nejlepsi nero
a co se tyce stahovani tak utorrent a nejlip to jede pres mozilu