Potřebuji vědět jestli se dá stahovat i na disk který není
přepisovatelný.A když to půjde tak prosím napište jak.Chtěla bych si
stáhnout písničky.Děkuji
Doplňuji:
prominte vypálit
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, rynek878, PostApMan, nikitač před 5805 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Jestli si vypálíte písničky na CD-R,čili nepřepisovatelné médium,tak to lze,jenom je tam budete mít stále,protože už nepůjdou na rozdíl od CD-RW přepsat.
| 0 Nominace Nahlásit |
Jestli jdou data(hudba) vypálit i na klasické CD a ne Cd-RW? Ano, samozřejmě že jdou, pokud je prázdné.
Pokud máte OS Vista/7 stačí cd zasunout do mechaniky a následně na ní poklikat v „Tento počítač“ a hudbu přetáhnout. Pak klikněte na tlačítko vypálit.
Pokud máte OS Win XP, vypalte pomocí vypalovacího programu.
| 0 Nominace Nahlásit |
Stačí mít program na vypalování já mám nejraději nero(http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/vypalovani_cd/nero/?g[hledano]=nero&g[oz]=10.0.13100&g[up]=Multimedia+Suite) ale vybírat si můžeš z velkého množství programů…
Zdroj: http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/vypalovani_cd/
| 0 Nominace Nahlásit |
nero je poměrně draze placený takže často doporučuji spíše
InfraRECORDER
http://www.slunecnice.cz/sw/infra-recorder/
nebo
CDBurnerXP
http://www.slunecnice.cz/sw/cdburnerxp-pro/
oba zdarma, a zvládnou v podstatě totéž.
jinak ano vypálit písničky na nepřepisovatelné médium jistě můžete. Jen jednou.
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |