kitty

Stahování filmů s kodeky – pokračování

Moc děkuji oběma za odpovědi. Vyzkoušela jsem nejprve ten kodek – filmy šly přehrát, ale bohužel se zasekávaly. Pak jsem si nainstalovala VLC media player a je to perfektní. Filmy jdou bez problému přehrávat i přetáčet.
Ještě bych ráda vyřešila druhou část mého problému. Filmy se mi stahují jako neúplné. Např. film s kapacitou 945 MB se mi dnes stáhl pouze s velikostí 240 MB. V okně stahování probíhalo vše v pořádku, bylo vidět , jak MB přibývají až do konečných 945 MB. Nakonec bylo stahování dokončeno, žádná chyba se nenahlásila. Tento film jsem stahovala hodinu a celkově už 3× a pokaždé stejný „problém“. Vše vypadá jako by to bylo v pořádku, ale není. Pokaždé jsem zkoušela jiný zdroj a jinou kapacitu. Nechápu, kdo ty zbývající MB „žere“, kam se poděly????? Může to souviset s rychlostí připojení k internetu??, protože mě nic jiného už nenapadá. S rychlostí teda dost bojuju a někdy je to na mrtvici. Mám bezdrátový internet a rychlost stahování bývá (když to dobře jde) tak zhruba 270 kb/s.Budu ráda za vaše odpovědi.

Nejlepší odpověď
casey

Jaky pouzivas prohlizec? Nedavno tady nekdo resil, ze chrome pri stahovani z ulozto zlobi. Zkus jiny prohlizec.
Rychlost netu, pokud nedochazi k vypadkum s tim nesouvisi, ovsem pri vypadku by nemel hlasit korektni stazeni.