polarka.51

stahování filmů

když stáhnu do pc film tak mi jde jenom poslech a obraz na a ještě jeden problem když sem stáhnul další film tak mi hlásilo že nejde přehrát mám přehrávač media player a windows vista

Odpovědi
deny555

Nejspíš tam chybějí nějaké kodeky.Dají se stáhnout ze Slunečnice nebo Stahuj.

fortin

Bylo by dobré napsat víc. Co jsi nainstaloval za kodeky, odkdy to nejde přehrát. Jaký formát filmu nejde přehrát. Protože někdy na veřejná úložiště posílají legrácky s jinými příponami jako Jarmila Šuláková a Fleret.mpeg které nejde přehrát, protože šlo o soubor .rar a po přejmenování přípony jsem mohl archiv rozbalit. Použij ffdshow tryouts. Podívej se kolik balíků kodeků používáš aby mezi nimi nevznikl konflikt. Zkus je přeinstalovat. Běžně se u WMP stává že nepřehraje film.AVI. Řešení kodeků je fakt detektivní práce. Zvlášť když jde o 2 filmy v avi. Jeden z nich jde přehrát, a má vytvořenou ikonu z náhledu. Druhý film vytvořenou nemá a přehrát to nejde. Co použít nějaký přehrávač bez instalací zbytečných balastů. Zkus Media Player Classic – Home Cinema (sourceforge.net). Přehrávač se spouští bez instalace a přehraje i to co WMP neumí, teď jsem to testoval. Napiš pak jak pokračuješ.

Zdroj: http://www.jak­septat.cz/