Bercou

Stahování aplikací android bez wifi

Když nemám k dispozici wi-fi připojení,je možné stáhnout aplikaci z google playeru do pc a pomocí kable ho nainstalovat např. do tabletu?

Odpovědi
anonym

Ne, vždy musíte být připojen na internet přímo z daného zařízení.

Bedy

Pokud tablet má 2G/3G modem, stačí do něj vložit SIMku a stáhnout do přes internet od mobilního operátora – není nutné mít aktivovaný nějaký balíček nebo datový tarif, internet jede i bez toho, ovšem hodina připojení stojí asi 10–15 Kč, celý den pak asi 30Kč a FUP tam je většinou kolem 30–50MB.

Jinak z počítače by to mělo jít taky, stačí se tam přihlásit Google účtem.