chucky

Stahováí filmů z ulož to.cz

Chtěla bych se zeptat, zda je v pohodě, když si stahuji filmy pro svou potřebu v německu z českého ulozto.cz.
Známého zastavila policie na dálnici, udělali prohlídku auta a našli mu tam vypálené Cd > zabavili, dali pokutu a teď čeká jak dopade u soudu. Znovu podotýkám, že ona kontrola na dálnici byla v německu. Teď mám docela strach, abych neměla také problém. Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
Totoro

Neznám německé zákony, proto nemohu posoudit.. Každopádně jestli máte známého, který na to doplatil, byla bych na Vašem místě opatrnější.
A na silnicích pozor, německá policie je známá tím, že české řidiče ráda tak trochu šikanuje, bezdůvodně je zastavuje, prohlíží auta, jak jste říkala.. Pozor.

Další odpovědi
SajmonModer

To měl smůlu. Když stahuješ pro vlastní potřebu a nepředáváš to nikam dál a nevypaluješ, nemělo by se ti nic stát!

Hlada

V Německu platí jiné zákony. Je nutné je na jejich území dodržovat. S tvrzením, že je to u nás dovolené nepochodíte.