verunka483

stáhnutí a smazání staženého souboru

vím že stahování z uložto je svým způsobem nelegální, ale když si stáhnu film, a pak ho smažu, tak se to nepočítá ne? 😁 tak to je jako bych ho vůbec nestáhla…?? 🙂 dík

Nejlepší odpověď
korbic92

podle zákonů v čr je to legální pokud vim,nelegální je pouze sdílet.kdyby to bylo nelegální,tak smazání nepomůže,to je jako ukrást auto a pak ho nechat stát u silnice…

Další odpovědi
briketka10

stáhni a vymaž několikrát to můžeš..
je to legální..