kamilek

Stáhnul jsem si soubor mluvené slovo – Hurvínkovy staré pověsti.zip.part, v jakém programu ho otevřu?

Odpovědi
anonym

napriklad pomoci programu 7-zip http://www.slu­necnice.cz/sw/7-zip/ , ho snad budes moci rozbalit …

potiz je v tom ze je to asi jen mala cast celeho archivu a budes muset senat i ostatni casti, ale to uz ti pripadne presne rekne ten 7zip … pote co ho nainstalujes, ho spust a najdi v nem tento svuj soubor, klepni na soubor a pak na tlacitko rozbalit v horni nastrojove liste.

led

pokiaľ je to vo formáte *.zip.part súbor nieje kompletne stiahnutý. .part znamená časť súboru. Tento súbor sa skladá z niekoľkých častí a otvoriť ho možno len keď máte všetky časti.

http://uloz.to/hle­dej/?q=mluven%C3%A9+sl­ovo+-+Hurv%C3%ADnko­vy+star%C3%A9+pov%C4%9Bs­ti.zip.part&ty­pe=related&fi­le_id=5702133
stiahnite si hurvinkovy stare povesti.zip

anonym

Ale přece jde extrahovat i když archiv není celý. Koncovku přejmenovat na .zip, extrahovat, když bude chtít program další část, znamená to že tento už je extrahován. Ten se zkopírujte a uložte. Extrakci ukončete. Je možné, že program odstraní nedokončený soubor.