zazubek1998

stáhnul jsem si písničku z youtube.Jak s ní můžu udělat karaoke?

Odpovědi
dj.david1234

No jak se to vezme..Jestli máte jen melodii stačí k tomu jen přidat text (titulky).
Pokuď chcete výtáhnou z písničky zpěv… no na to už jsem se tady taky ptal… ale bohužel odpovědi jsem se nedočkal :(
Na tu první možnost stačí Windows Movie Maker (Win XP) ve win7 to bohužel není :(
Ale není problém si ho stáhnou zdarma :)