BurTon

Stáhnul jsem si hru ve formátu .bin, v jakém programu to mám otevřít abych hru naistaloval?

Nejlepší odpověď
mrblackwell

Zkus DAEMON Tools ,dobrý prográmek pro tento účel.

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/vypalo­vani_cd/daemon-tools/?g[hledano]=bin&g[oz­]=4.41.3&g[up]=Li­te

Další odpovědi
Michal Kole

Bin je formát image pro vypálení CD disku vypal jej na CDéčko nebo použij emulátor CD.

Podle mě je lepší vypálit, pokud tvůj PC má málo RAM a celé CD (700 MB) by se do paměti nevešlo a musela by být použita virtuální paměť, to by se pak obsah ukládal na disk a došlo by ke zpomalení PC.

Stahování her je nezákonné. Jedná se o software. Stahování filmů, hudby je legální