DandrdaMan01

Stáhnul jsem si Bryce 7 a píšou že je to zdarma, tak proč to po mě chce nějaký jméno a sériový číslo???

Kde můžu sehnat jména a to číslo??

Nejlepší odpověď
led

sú možnosti trial, alebo shareware, niekedy uvádzajú stiahnutie zdarma, ale nepíšu, prípadne užívanie na stanovenú dobu bezplatne a po nej sa treba zaregistrovať a zaplatiť.
Ďalšia možnosť je, ak nezadáte požadované údaje a nezaplatíte, program sa automaticky s upozornením prepne na oklieštenú free verziu.