iceT

Stáhnu-li si z YouTube nějaké video pomocí AtubeCatcher,tak

na jaký nosič ho pak mám vypálit?
Videa z YT se mi běžně ukládají jako WMV(windows media video) a nejsem si jistá,jestli použít CD nebo DVD.I když CD je asi fakt blbost,ale radši se zeptám.Díky.

Nejlepší odpověď
briketka10

já si vypaluju na DVD + RW
Doplňuji:
není to žádná blbost dřív jsem si kupovala i mínusový DVD, ale to mi můj DVD přehrávač i když ho mám na – nebere parchant, jak to nahraju z PC, tak jen + mi zblajzne :)

Další odpovědi
SajmonModer

Pokud chceš soubor vypálit na CD, musíš první ho překonvertovat do WAV formátu. Soubor překonvertuješ třeba zde: http://audio.online-convert.com/convert-to-wav.

Pokud ho chceš vypálit jako video, tak má briketka10 pravdu.