smazkaa23

Stáhla sem si hru …

Stáhla sem si hru a nevím jak dál … je to ve 2 složkách (většinou soubory rar) je to CD 1 a CD 2 a teď nevím jak to mám udělat abych to mohla začít instalovat! Prosím poraďte jestli víte jak na to. Děkuju

Odpovědi
honza19hk

instalace je rozdělena na dvě části,vložíš 1 CD a spustíš instalaci,pokud to je správně udělané tak ti to po chvíli napíše vložte druhé CD.Na 2 CD bývá také Crack.
Potřebuješ také nějaký "pakovací"program (např Win RAR) kterým to před instalací rozbalíš.Až rozbalíš 1 disk bude tam ikona na spuštění instalace,tím ji spustíš a pak postup viz výše.

Slezsky fc

označ si obě dvě složky ktere chceš instalovat klikni na exstrahovat zde a pak otevři složku s tou hrou a klikni na ni měla by se nainstalovat !