Elis Pokorná

Stáhla jsem si knihu na počítač v pdf. a nejde otevřít, proč?

Stáhla jsem si na PC knihu 101 psích triků,která mi šla minulý rok otevřít. Měla by se otevřřít v Adobe Readru, ale když soubor rozkliknu, neotvře se a nic se neděje. Zkusila jsem odinstalovat a nainstalovat Adobe Reader znova, pořád s nic neděje, ani když rozkliknu přímo ten Adobe Reader. Proč a jak to mám opravit? Díky :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Tak Adobe Reader odinstalujte a nainstalujte si lepší Foxit Reader. Ke stažení z http://www.slu­necnice.cz/sw/fo­xit-pdf-reader/
Při instalaci odmítněte Google Chrome/toolbar, bude-li nabízeno.
Po spuštění skočte do File-Settings-Language a zvolte si tam češtinu.

Pokud to ani Foxit neotevře, tak je zřejmě soubor špatný – může být špatně stažený nebo je to fake.