Avatar uživatele
popcorn

stáhla jsem si film do programu The KMPlayer

Stáhla jsem si film a když ho zapnu nejde zvuk když ho zesílím stejně nejde nevíte prosím čím to je a jaqk se to dá spravit? Předem děkuji za osdpověď
Doplňuji:
NEVÍTE PROÍM JAK TO SPRAVIT? me nejde ten odkaz tak to mi nejde mooooc prosím o dobrou radu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4156 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Já bych se radši vyvarovla různým šmakuládám typu K-Lite Codec Packk, Codec Pack All in One, atd., protože ty dokážou udělat pěknej zmatek v systému a přehrávač taky není moc šťastnej.
Tyhle šmakulády obsahují různé verze různých kodeků.

Lepší volbou je Combined Community Codec Pack, což je přímo ffdshow filtr využívajíc DirectShow rozhraní DirectXu a který právě uvnitř sám řeší dekódování různých formátů. proto je mnohem, mnohem lepší, než ty šmakulády splácané na koleni.
Navíc CCCP podporují samotní vývojaři Matroska kontejneru a to už je něco říct.

Mimochodem, VLC Media Player zvládne přehrát snad vše sám od sebe, je zbytečné doinstalovávat kodeky. A co se týká KMP Playeru, tak ten by na tom měl být stejně – s kodeky by neměl mít problém.

Můžete se zkusit podívat do ovládání hlasitosti, zda-li není softwarový syntetizátor ztlumený – dole dvojklikem klikněte u hodin na ikonku repráčku a tam se na to mrkněte.
Kdyžtak zkuste již zmiňovnaý VLC Media Player nebo si nainstalujte CCCP a zkuste to přehrát ve Windows Media Player či Media Player Classic Home Cinema, který při instalaci Vám bude nabídnut.

Opravdu někteří uživatelé mě fascinují, co kolikrát vyplodí…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Je možné že vám chybějí kodeky na zvuk, většinou to dělají MPEG4 a nebo DivX. Zkuste stáhnout VLC Player a k tomu http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/kodeky/co­decpack/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

Pokud vyzkoušíte několik dalších filmů a budou to dělat všechny, tak máte zvuk v tom KMP někde vypnutý, musíte hledat. Jinak platí to, co napsal l564, což je mi krajně podezřelé, KMP má totiž všechny potřebné kodeky v sobě, ještě jsem nenarazil na video, u kterého by nepřehrál zvuk nebo obraz. P.S. technická poznámka: film jste si stáhla na disk, do počítače, na flešku – určitě ne DO KMPlayeru, KMP je přehrávač, ne uložiště filmů.
Doplňuji:
Nevíme, jak to opravit, protože na to máme málo informací. Nejlépe, kdyby se na to podíval někdo, kdo rozumí počítačům.

Upravil/a: cochee

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

s KMP mám tie najlepšie skúsenosti.
možné závady :
závada na zvukovej stope filmu
hardverová chyba – odišla zvuková karta
chyba v samotnom KMP

treba otestovať na iných filmoch a podľa toho riešiť

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek