david22

Stáhl jsem si klip s koncovkou *.nkv,což je obraz disku.Jak jej převést na standardní video formát- avi, mkv, mp4 apod.?

Doplňuji:
Omlouvám se! Jedná se o koncovku *.NRG

A fakt nevím jak na to a nejde i to ani ve „Format Factory“ změnit.

Nejlepší odpověď
marek.29

S obrazy pracuje Daemon tools třeba a jiné tomu podobné programy.. Co otevřít to v Daemonovi a pracovat s tím dál..?
Doplňuji:
jak už tady bylo řečeno stačí googlit „nrg to mp3“ a ono ti vyjede třeba toto:

" nrg = disk image, not single audio

best advice…

mount the nrg file in nero image drive
use winamp and rip the audio from the drive to mp3's…"

Což tady podrobně rozepsal v češtině i kolega ochotný radit přes Skype 😉

Další odpovědi
Alesh

Musíš udělat v podstatě dvě věci:

  1. Nainstalovat virtuální mechaniku. Což se udělá tak, že nainstaluješ např. DeamonTools http://www.slu­necnice.cz/sw/da­emon-tools/

Po instalaci se ti udělá v PC nový disk (např. E: … prostě první neobsazené písmeno) a ikonka v trayi (vpravo dole, vedle hodin), klikneš na ní levým tlačítkem, ne pravým a vybereš možnost pro vložení disku do zařízení. Vybereš klasicky ten *.nrg soubor. Po načtení budeš mít ten disk v té nově vzniklé virtuální mechanice.

  1. Nainstaluješ poslední verzi FormatFactory http://www.slu­necnice.cz/sw/for­mat-factory/ a dáš ROM zařízení/DVD/CD/ISO … DVD do video souboru.

Snadné jak facka, pokud ne, ozvi se poradím ti přes Skype.

muhamed

nejlepsi je formtfactory
Doplňuji:
Majnkraftik: neumis cist??

Majnkraftik

http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/prevo­dy_formatu/for­mat-factory/ stáhni tenhle program přetáhneš do něj klip nabídne se ti nespočet formátu a ty dáš avi(popřípadně jiné formáty)nahoře dáš start a zbívá jen čekat a když to je tak nahoře je výstupní složka kam se dají všechny překonvertované videa(filmy)

Lukasy

Někdy stači jednoduše přepsat soubor na .avi a pak to funguje

anonym

viz diskuze
Doplňuji:
Od toho mám DVD-RW a vypálit, tam se zobrazí správně