SajmonModer

Stáhl jsem si hru Counter Strike a když ji chci spustit, tak mi to napíše …

… že mám paměť menší, než 15 MB, proto to nejde spustit, přitom mám volnou paměť 60 GB. Nemůžete mi pomoci? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Paměť 60GB?
Restartovat počítač, čímž se uvolní paměť RAM.
Volná paměť je myšleno RAM a nikoli volné místo na disku.

Další odpovědi
chudst

To nema nic spolecneho; tohle jsem taky resil – na vine jsou bud sedmicky nebo 64bitovky. Jde to vyresit jednoduse – presne nevim, jak jsem to resil (je to tak 3 tydny zpatky). Zadej presne tu anglickou hlasku, co ti to vyhodi do googlu; je to snad prvni odkaz.

edit.: tady to mas; nastav kompatibilitu a stahni patch. http://forums­.counter-strike.com/counter-strike-1-6/7601-error-available-memory-less-than-15-mb.html

Michal Kole

Není myšlena virtuální paměť ? Počítač > Vlastnosti > Výkon > upřesnit > oddíl Virtuální paměť tlačítko změnit